| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 615.932.368 RON | 629.205.848 RON | 575.981.565 RON | +43.271.503 RON | 2.410 ▲+19 |
| 2024 | 577.692.759 RON | 587.661.585 RON | 550.897.968 RON | +30.203.391 RON | 2.391 ▲+23 |
| 2023 | 530.792.255 RON | 548.794.758 RON | 514.607.408 RON | +27.391.059 RON | 2.368 |
| 2022 | 439.016.373 RON | 454.205.222 RON | 423.933.860 RON | +25.388.292 RON | 2.368 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.917.536.190 RON | 388.464.282 RON | 26.763.874 RON | 113.168.831 RON | 248.531.577 RON | 327.130.943 RON | 574.886.674 RON |
| 2024 | 2.549.533.164 RON | 437.084.990 RON | 27.403.075 RON | 154.670.574 RON | 255.011.341 RON | 350.223.907 RON | 491.914.125 RON |
| 2023 | 2.289.257.587 RON | 261.885.829 RON | 18.617.132 RON | 102.625.479 RON | 140.643.218 RON | 342.711.118 RON | 438.365.575 RON |
| 2022 | 1.654.845.984 RON | 375.310.190 RON | 19.297.300 RON | 205.474.323 RON | 150.538.567 RON | 213.122.316 RON | 387.209.703 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 6,6% în 2025, după o creștere de 8,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 11,9%.
Marja netă a crescut de la 5,2% în 2024 la 7,0% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 2.391 la 2.410 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 255.574 lei în 2025, față de 241.611 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 11,7% în 2024 la 14,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,6% | 7,0% | 255.574 lei | 14,2% |
| 2024 | 8,8% | 5,2% | 241.611 lei | 11,7% |
| 2023 | 20,9% | 5,2% | 224.152 lei | 13,4% |
| 2022 | - | 5,8% | 185.395 lei | 10,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 326 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3600 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3600 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 11 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 79 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 10 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la RAJA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.