| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 268.696 RON | 314.332 RON | 302.511 RON | +7.495 RON | 1 |
| 2024 | 419.880 RON | 503.800 RON | 418.286 RON | +75.605 RON | 1 |
| 2023 | 383.802 RON | 384.191 RON | 351.605 RON | +29.321 RON | 1 |
| 2022 | 470.196 RON | 470.430 RON | 387.944 RON | +77.885 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.617 RON | 280.328 RON | 219.073 RON | 8.230 RON | 53.025 RON | 203.337 RON | 83.340 RON |
| 2024 | 4.157 RON | 259.761 RON | 202.574 RON | 9.737 RON | 47.450 RON | 189.805 RON | 75.845 RON |
| 2023 | 12.454 RON | 309.869 RON | 168.541 RON | 16.981 RON | 124.347 RON | 214.877 RON | 107.446 RON |
| 2022 | 4.747 RON | 169.697 RON | 130.713 RON | 20.854 RON | 18.130 RON | 96.319 RON | 78.125 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 36,0% în 2025, după o creștere de 9,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 17,0%.
Marja netă a scăzut de la 18,0% în 2024 la 2,8% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 90,1% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 268.696 lei în 2025, față de 419.880 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 71,9% în 2024 la 71,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -36,0% | 2,8% | 268.696 lei | 71,4% |
| 2024 | 9,4% | 18,0% | 419.880 lei | 71,9% |
| 2023 | -18,4% | 7,6% | 383.802 lei | 66,7% |
| 2022 | - | 16,6% | 470.196 lei | 55,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 47% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 41,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 24,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 252.818 lei în 2025, calculată pe 875 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la RAFA-DS SERATER sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.