| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.767.410 RON | 1.785.635 RON | 408.627 RON | +1.161.035 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 1.673.253 RON | 1.706.836 RON | 360.495 RON | +1.296.160 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 1.388.465 RON | 1.388.465 RON | 277.989 RON | +1.096.869 RON | 1 |
| 2022 | 1.248.691 RON | 1.248.691 RON | 260.695 RON | +975.760 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.021 RON | 1.279.225 RON | 0 RON | 879.758 RON | 399.467 RON | 156.467 RON | 1.161.275 RON |
| 2024 | 470 RON | 2.355.452 RON | 0 RON | 968.453 RON | 386.999 RON | 1.059.522 RON | 1.296.400 RON |
| 2023 | - | 1.111.893 RON | - | 1.200 RON | 1.110.693 RON | 14.784 RON | 1.097.109 RON |
| 2022 | - | 989.864 RON | - | 719.329 RON | 270.535 RON | 13.864 RON | 976.000 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 5,6% în 2025, după o creștere de 20,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 12,3%.
Marja netă a scăzut de la 77,5% în 2024 la 65,7% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.767.410 lei în 2025, față de 836.626 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 45,0% în 2024 la 11,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,6% | 65,7% | 1.767.410 lei | 11,9% |
| 2024 | 20,5% | 77,5% | 836.626 lei | 45,0% |
| 2023 | 11,2% | 79,0% | 1.388.465 lei | - |
| 2022 | - | 78,1% | 1.248.691 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.334 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se află în primele 9% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 28,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 287.277 lei în 2025, calculată pe 847 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la RADERM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.