| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 138.127 RON | 138.127 RON | 103.074 RON | +33.700 RON | 1 |
| 2024 | 140.616 RON | 140.622 RON | 91.925 RON | +47.341 RON | 1 |
| 2023 | 107.789 RON | 107.896 RON | 77.906 RON | +29.125 RON | 1 |
| 2022 | 141.800 RON | 141.838 RON | 101.840 RON | +38.580 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.673 RON | 51.383 RON | 0 RON | 31.600 RON | 19.783 RON | 32.116 RON | 33.940 RON |
| 2024 | 20.331 RON | 83.894 RON | 0 RON | 47.000 RON | 36.894 RON | 56.644 RON | 47.581 RON |
| 2023 | 8.611 RON | 41.398 RON | - | - | 41.398 RON | 1.418 RON | 50.390 RON |
| 2022 | 7.339 RON | 18.172 RON | - | 196 RON | 17.976 RON | 4.246 RON | 21.265 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 1,8% în 2025, după o creștere de 30,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 0,9%.
Marja netă a scăzut de la 33,7% în 2024 la 24,4% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 138.127 lei în 2025, față de 140.616 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 54,3% în 2024 la 48,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -1,8% | 24,4% | 138.127 lei | 48,6% |
| 2024 | 30,5% | 33,7% | 140.616 lei | 54,3% |
| 2023 | -24,0% | 27,0% | 107.789 lei | 2,8% |
| 2022 | - | 27,2% | 141.800 lei | 16,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.537 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 152.936 lei în 2025, calculată pe 175 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 8 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la QUANTUM DIA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.