| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241.957 RON | 242.302 RON | 235.768 RON | +4.159 RON | 1 |
| 2024 | 261.684 RON | 261.805 RON | 237.911 RON | +21.459 RON | 1 |
| 2023 | 209.761 RON | 209.777 RON | 199.397 RON | +8.762 RON | 1 |
| 2022 | 186.416 RON | 186.416 RON | 177.318 RON | +7.463 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 81.547 RON | 66.809 RON | 10.628 RON | 4.110 RON | 45.782 RON | 35.765 RON |
| 2024 | 0 RON | 74.399 RON | 64.742 RON | 0 RON | 9.657 RON | 15.015 RON | 59.384 RON |
| 2023 | - | 60.721 RON | 53.856 RON | 279 RON | 6.586 RON | 14.100 RON | 46.621 RON |
| 2022 | - | 54.287 RON | 47.282 RON | - | 7.005 RON | 16.428 RON | 37.859 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 7,5% în 2025, după o creștere de 24,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,1%.
Marja netă a scăzut de la 8,2% în 2024 la 1,7% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 80,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 241.957 lei în 2025, față de 261.684 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 20,2% în 2024 la 56,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -7,5% | 1,7% | 241.957 lei | 56,1% |
| 2024 | 24,8% | 8,2% | 261.684 lei | 20,2% |
| 2023 | 12,5% | 4,2% | 209.761 lei | - |
| 2022 | - | 4,0% | 186.416 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.251 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4774 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 12,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 4774 a fost 492.548 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4774 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 48 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PURE DENTAL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.