| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.386.550.457 RON | 1.388.431.918 RON | 1.367.214.282 RON | +17.151.778 RON | 167 ▲+15 |
| 2024 | 1.221.741.087 RON | 1.221.872.676 RON | 1.203.895.926 RON | +14.476.804 RON | 152 ▲+11 |
| 2023 | 1.063.641.852 RON | 1.066.342.275 RON | 1.048.391.560 RON | +15.699.652 RON | 141 ▲+16 |
| 2022 | 913.769.511 RON | 914.206.357 RON | 901.622.830 RON | +11.011.078 RON | 125 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35.888.926 RON | 194.653.027 RON | 126.930.962 RON | 65.797.431 RON | 561.042 RON | 174.435.060 RON | 56.201.778 RON |
| 2024 | 9.011.776 RON | 204.708.050 RON | 110.227.432 RON | 92.595.907 RON | 752.445 RON | 137.655.575 RON | 76.076.804 RON |
| 2023 | 9.535.373 RON | 173.832.168 RON | 83.757.673 RON | 86.774.022 RON | 2.451.592 RON | 116.067.889 RON | 67.299.652 RON |
| 2022 | 10.067.353 RON | 139.287.038 RON | 59.816.248 RON | 76.404.722 RON | 2.344.103 RON | 96.243.313 RON | 53.111.078 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 13,5% în 2025, după o creștere de 14,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,9%.
Marja netă a crescut de la 1,2% în 2024 la 1,2% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 152 la 167 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 8.302.697 lei în 2025, față de 8.037.770 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 64,4% în 2024 la 75,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13,5% | 1,2% | 8.302.697 lei | 75,7% |
| 2024 | 14,9% | 1,2% | 8.037.770 lei | 64,4% |
| 2023 | 16,4% | 1,5% | 7.543.559 lei | 63,3% |
| 2022 | - | 1,2% | 7.310.156 lei | 64,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 63 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4635 în 2025, firma se află în primele 6% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 9% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4635 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 70 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 26 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PUNCTUAL COMIMPEX sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.