| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.589.251 RON | 3.594.932 RON | 3.271.117 RON | +262.914 RON | 1 |
| 2024 | 2.040.952 RON | 2.042.416 RON | 1.888.326 RON | +98.240 RON | 1 |
| 2023 | 1.127.376 RON | 1.128.413 RON | 1.074.190 RON | +45.182 RON | 1 |
| 2022 | 1.493.017 RON | 1.507.643 RON | 1.306.109 RON | +188.168 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.796 RON | 827.984 RON | 134.613 RON | 514.167 RON | 179.204 RON | 448.482 RON | 407.158 RON |
| 2024 | 37.397 RON | 1.103.137 RON | 452.735 RON | 510.239 RON | 140.163 RON | 810.225 RON | 332.412 RON |
| 2023 | 53.511 RON | 704.503 RON | 533.776 RON | 66.849 RON | 103.878 RON | 526.234 RON | 234.172 RON |
| 2022 | 69.903 RON | 798.838 RON | 547.059 RON | 69.458 RON | 182.321 RON | 682.160 RON | 188.408 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 75,9% în 2025, după o creștere de 81,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 34,0%.
Marja netă a crescut de la 4,8% în 2024 la 7,3% în 2025.
Profitul net a crescut cu 167,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 3.589.251 lei în 2025, față de 2.040.952 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 71,0% în 2024 la 52,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75,9% | 7,3% | 3.589.251 lei | 52,6% |
| 2024 | 81,0% | 4,8% | 2.040.952 lei | 71,0% |
| 2023 | -24,5% | 4,0% | 1.127.376 lei | 69,4% |
| 2022 | - | 12,6% | 1.493.017 lei | 78,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.882 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4642 în 2025, firma se află în primele 6% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 77,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 4642 a fost 323.198 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4642 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PROFITEAM SPORT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.