| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 249.210 RON | 249.210 RON | 183.301 RON | +55.575 RON | 1 |
| 2024 | 190.675 RON | 190.675 RON | 126.599 RON | +54.029 RON | 1 |
| 2023 | 152.395 RON | 152.395 RON | 120.909 RON | +26.549 RON | 1 |
| 2022 | 117.053 RON | 117.055 RON | 124.615 RON | −11.002 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45.043 RON | 72.802 RON | 5.930 RON | 11.763 RON | 55.109 RON | 873 RON | 116.972 RON |
| 2024 | 23.958 RON | 66.763 RON | 649 RON | 10.560 RON | 55.554 RON | 2.657 RON | 88.064 RON |
| 2023 | - | 56.453 RON | - | 8.416 RON | 48.037 RON | 1.767 RON | 54.686 RON |
| 2022 | - | 29.438 RON | - | 500 RON | 28.938 RON | 1.301 RON | 28.137 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 30,7% în 2025, după o creștere de 25,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 28,6%.
Marja netă a scăzut de la 28,3% în 2024 la 22,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 249.210 lei în 2025, față de 190.675 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 2,9% în 2024 la 0,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30,7% | 22,3% | 249.210 lei | 0,7% |
| 2024 | 25,1% | 28,3% | 190.675 lei | 2,9% |
| 2023 | 30,2% | 17,4% | 152.395 lei | - |
| 2022 | - | -9,4% | 117.053 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 822 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8123 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 293.052 lei în 2025, calculată pe 170 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8123 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PREVENT EVOLUTION S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.