| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 278.515.759 RON | 308.746.255 RON | 291.677.015 RON | +14.167.367 RON | 1.525 ▼-7 |
| 2024 | 282.132.798 RON | 292.837.517 RON | 279.881.318 RON | +12.259.535 RON | 1.532 ▲+289 |
| 2023 | 215.362.881 RON | 224.734.286 RON | 214.171.372 RON | +10.562.914 RON | 1.243 ▲+147 |
| 2022 | 178.978.826 RON | 183.457.678 RON | 196.593.652 RON | −13.135.974 RON | 1.096 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.474.176 RON | 123.181.822 RON | 11.472.473 RON | 104.817.133 RON | 6.892.216 RON | 152.839.921 RON | 116.907.005 RON |
| 2024 | 140.804.558 RON | 99.147.672 RON | 11.480.185 RON | 74.407.741 RON | 13.259.746 RON | 142.134.024 RON | 109.570.641 RON |
| 2023 | 132.071.882 RON | 86.069.730 RON | 6.748.873 RON | 70.657.684 RON | 8.663.173 RON | 132.245.622 RON | 95.495.342 RON |
| 2022 | 131.132.348 RON | 58.655.016 RON | 7.696.887 RON | 40.244.893 RON | 10.713.236 RON | 104.056.769 RON | 78.912.196 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 1,3% în 2025, după o creștere de 31,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 15,9%.
Marja netă a crescut de la 4,3% în 2024 la 5,1% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 1.532 la 1.525 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 182.633 lei în 2025, față de 184.160 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 59,2% în 2024 la 58,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -1,3% | 5,1% | 182.633 lei | 58,6% |
| 2024 | 31,0% | 4,3% | 184.160 lei | 59,2% |
| 2023 | 20,3% | 4,9% | 173.261 lei | 60,6% |
| 2022 | - | -7,3% | 163.302 lei | 54,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 761 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3811 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3811 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 4 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 66 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 8 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la POLARIS M.HOLDING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.