| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 763.975 RON | 763.982 RON | 547.860 RON | +175.300 RON | 1 |
| 2024 | 746.423 RON | 747.228 RON | 590.330 RON | +130.725 RON | 1 |
| 2023 | 591.767 RON | 591.776 RON | 233.125 RON | +353.286 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 37.878 RON | 37.878 RON | 29.049 RON | +7.863 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158.220 RON | 406.200 RON | 9.824 RON | 389.883 RON | 6.493 RON | 281.770 RON | 282.755 RON |
| 2024 | 194.432 RON | 327.639 RON | 0 RON | 315.149 RON | 12.490 RON | 264.617 RON | 257.454 RON |
| 2023 | 13.155 RON | 406.290 RON | 7.630 RON | 385.871 RON | 12.789 RON | 57.871 RON | 361.574 RON |
| 2022 | 1.238 RON | 16.381 RON | 0 RON | 0 RON | 16.381 RON | 1.468 RON | 16.151 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,4% în 2025, după o creștere de 26,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 172,2%.
Marja netă a crescut de la 17,5% în 2024 la 22,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 763.975 lei în 2025, față de 746.423 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 50,7% în 2024 la 49,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,4% | 22,9% | 763.975 lei | 49,9% |
| 2024 | 26,1% | 17,5% | 746.423 lei | 50,7% |
| 2023 | 1.462,3% | 59,7% | 591.767 lei | 13,8% |
| 2022 | - | 20,8% | - | 8,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 20.974 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se află în primele 37% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 318.656 lei în 2025, calculată pe 982 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PMK EDIFICIO S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.