| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 393.877 RON | 403.568 RON | 83.476 RON | +308.376 RON | 1 |
| 2024 | 381.361 RON | 382.206 RON | 75.697 RON | +295.296 RON | 1 |
| 2023 | 289.694 RON | 293.846 RON | 59.473 RON | +231.816 RON | 1 |
| 2022 | 446.975 RON | 474.720 RON | 86.856 RON | +383.347 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.272 RON | 437.433 RON | - | 267.658 RON | 169.775 RON | 142.030 RON | 308.616 RON |
| 2024 | 22.170 RON | 402.614 RON | - | 69.191 RON | 333.423 RON | 129.412 RON | 295.536 RON |
| 2023 | 21.965 RON | 277.547 RON | - | 60.624 RON | 216.923 RON | 8.824 RON | 290.688 RON |
| 2022 | 15.370 RON | 408.452 RON | - | 374.393 RON | 34.059 RON | 40.235 RON | 383.587 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,3% în 2025, după o creștere de 31,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 4,1%.
Marja netă a crescut de la 77,4% în 2024 la 78,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 393.877 lei în 2025, față de 381.361 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 30,5% în 2024 la 31,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,3% | 78,3% | 393.877 lei | 31,6% |
| 2024 | 31,6% | 77,4% | 381.361 lei | 30,5% |
| 2023 | -35,2% | 80,0% | 289.694 lei | 2,9% |
| 2022 | - | 85,8% | 446.975 lei | 9,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 248 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5821 în 2025, firma se află în primele 27% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 31,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 230.798 lei în 2025, calculată pe 111 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5821 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PINK POLY sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.