| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.680.759 RON | 2.691.674 RON | 2.343.604 RON | +284.678 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 2.328.959 RON | 2.332.227 RON | 1.834.785 RON | +431.092 RON | 1 |
| 2023 | 2.336.713 RON | 2.339.607 RON | 1.899.715 RON | +418.836 RON | 1 |
| 2022 | 2.075.473 RON | 2.075.479 RON | 1.591.519 RON | +464.244 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 319.965 RON | 1.677.132 RON | 429.165 RON | 840.857 RON | 407.110 RON | 495.805 RON | 1.501.292 RON |
| 2024 | 53.992 RON | 2.018.837 RON | 372.779 RON | 776.121 RON | 869.937 RON | 633.993 RON | 1.438.836 RON |
| 2023 | 26.596 RON | 1.511.331 RON | 290.067 RON | 795.609 RON | 425.655 RON | 312.792 RON | 1.225.135 RON |
| 2022 | 24.094 RON | 1.324.464 RON | 225.683 RON | 643.495 RON | 455.286 RON | 473.386 RON | 876.587 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,1% în 2025, după o scădere de 0,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,9%.
Marja netă a scăzut de la 18,5% în 2024 la 10,6% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.340.380 lei în 2025, față de 2.328.959 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 30,6% în 2024 la 24,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,1% | 10,6% | 1.340.380 lei | 24,8% |
| 2024 | -0,3% | 18,5% | 2.328.959 lei | 30,6% |
| 2023 | 12,6% | 17,9% | 2.336.713 lei | 20,3% |
| 2022 | - | 22,4% | 2.075.473 lei | 35,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.534 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 în 2025, firma se află în primele 11% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 33% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PERFECT INGREDIENTS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.