| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 184.335 RON | 184.335 RON | 171.514 RON | +10.978 RON | 2 |
| 2024 | 160.417 RON | 160.417 RON | 115.897 RON | +42.916 RON | 2 |
| 2023 | 148.606 RON | 148.606 RON | 120.324 RON | +26.882 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 99.621 RON | 99.621 RON | 85.178 RON | +13.447 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 50.102 RON | 2.112 RON | 832 RON | 47.158 RON | 38.923 RON | 11.179 RON |
| 2024 | 0 RON | 73.268 RON | 2.113 RON | 24.020 RON | 47.135 RON | 13.384 RON | 59.884 RON |
| 2023 | - | 30.257 RON | 2.113 RON | - | 28.144 RON | 13.289 RON | 16.968 RON |
| 2022 | - | 8.037 RON | 2.113 RON | - | 5.924 RON | 17.950 RON | -9.913 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,9% în 2025, după o creștere de 7,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 22,8%.
Marja netă a scăzut de la 26,8% în 2024 la 6,0% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 74,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 92.168 lei în 2025, față de 80.208 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 18,3% în 2024 la 77,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,9% | 6,0% | 92.168 lei | 77,7% |
| 2024 | 7,9% | 26,8% | 80.208 lei | 18,3% |
| 2023 | 49,2% | 18,1% | 74.303 lei | - |
| 2022 | - | 13,5% | 99.621 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.955 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9621 în 2025, firma se află în primele 29% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Dolj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 83.820 lei în 2025, calculată pe 316 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9621 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 25 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PERBELLEZZA PRESTSERV sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.