| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.672 RON | 188.672 RON | 141.586 RON | +45.199 RON | 1 |
| 2024 | 196.227 RON | 196.227 RON | 105.791 RON | +88.474 RON | 1 |
| 2023 | 173.787 RON | 173.787 RON | 93.940 RON | +78.109 RON | 1 |
| 2022 | 147.607 RON | 147.607 RON | 94.030 RON | +52.122 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 81.889 RON | 23.223 RON | 0 RON | 58.666 RON | 15.107 RON | 66.782 RON |
| 2024 | 0 RON | 277.407 RON | 14.366 RON | 121.742 RON | 141.299 RON | 5.178 RON | 272.229 RON |
| 2023 | - | 189.025 RON | 10.274 RON | 91.741 RON | 87.010 RON | 5.271 RON | 183.754 RON |
| 2022 | - | 112.759 RON | 8.755 RON | 91.743 RON | 12.261 RON | 7.113 RON | 105.646 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 3,9% în 2025, după o creștere de 12,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,5%.
Marja netă a scăzut de la 45,1% în 2024 la 24,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 188.672 lei în 2025, față de 196.227 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 1,9% în 2024 la 18,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -3,9% | 24,0% | 188.672 lei | 18,4% |
| 2024 | 12,9% | 45,1% | 196.227 lei | 1,9% |
| 2023 | 17,7% | 44,9% | 173.787 lei | - |
| 2022 | - | 35,3% | 147.607 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.955 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9621 în 2025, firma se află în primele 28% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 16,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 21,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Dolj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 83.820 lei în 2025, calculată pe 316 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9621 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la RALUCA GLAVAN CONCEPT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.