| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49.759.688 RON | 54.817.233 RON | 44.531.717 RON | +8.439.599 RON | 97 ▼-3 |
| 2024 | 48.588.231 RON | 49.267.660 RON | 41.264.812 RON | +6.029.444 RON | 100 ▲+16 |
| 2023 | 48.389.136 RON | 48.789.766 RON | 45.397.195 RON | +2.991.030 RON | 84 ▲+5 |
| 2022 | 43.751.878 RON | 44.730.536 RON | 35.476.423 RON | +9.129.610 RON | 79 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.040.513 RON | 25.975.589 RON | 2.309.974 RON | 16.321.009 RON | 2.344.606 RON | 68.333.102 RON | 15.586.490 RON |
| 2024 | 44.659.092 RON | 49.238.318 RON | 1.154.295 RON | 23.838.876 RON | 4.485.147 RON | 69.629.270 RON | 13.137.389 RON |
| 2023 | 39.990.058 RON | 11.559.204 RON | 1.017.359 RON | 9.167.179 RON | 1.374.666 RON | 29.876.741 RON | 13.563.411 RON |
| 2022 | 38.112.755 RON | 11.581.383 RON | 1.209.705 RON | 8.946.294 RON | 1.425.384 RON | 27.124.490 RON | 16.025.859 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,4% în 2025, după o creștere de 0,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 4,4%.
Marja netă a crescut de la 12,4% în 2024 la 17,0% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 100 la 97 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 512.986 lei în 2025, față de 485.882 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 74,2% în 2024 la 71,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,4% | 17,0% | 512.986 lei | 71,9% |
| 2024 | 0,4% | 12,4% | 485.882 lei | 74,2% |
| 2023 | 10,6% | 6,2% | 576.061 lei | 58,0% |
| 2022 | - | 20,9% | 553.821 lei | 54,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.638 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4773 în 2025, firma se află în primele 3% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 14,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4773 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PARTHIS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.