| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.920.935 RON | 2.931.346 RON | 2.548.935 RON | +321.225 RON | 11 |
| 2024 | 2.624.453 RON | 2.624.556 RON | 2.467.630 RON | +133.356 RON | 11 |
| 2023 | 2.550.179 RON | 2.675.095 RON | 2.533.941 RON | +124.131 RON | 11 |
| 2022 | 2.295.000 RON | 2.298.656 RON | 2.113.191 RON | +166.753 RON | 11 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.343.879 RON | 894.095 RON | 97.240 RON | 147.608 RON | 649.247 RON | 843.593 RON | 1.394.381 RON |
| 2024 | 1.381.962 RON | 586.283 RON | 77.269 RON | 125.452 RON | 383.562 RON | 691.544 RON | 1.273.155 RON |
| 2023 | 1.359.799 RON | 863.091 RON | 98.058 RON | 212.173 RON | 552.860 RON | 956.827 RON | 1.259.800 RON |
| 2022 | 1.524.119 RON | 481.593 RON | 92.394 RON | 198.642 RON | 190.557 RON | 865.469 RON | 1.135.669 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 11,3% în 2025, după o creștere de 2,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,4%.
Marja netă a crescut de la 5,1% în 2024 la 11,0% în 2025.
Profitul net a crescut cu 140,9% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 265.540 lei în 2025, față de 238.587 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 35,1% în 2024 la 37,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,3% | 11,0% | 265.540 lei | 37,7% |
| 2024 | 2,9% | 5,1% | 238.587 lei | 35,1% |
| 2023 | 11,1% | 4,9% | 231.834 lei | 43,0% |
| 2022 | - | 7,3% | 208.636 lei | 43,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 9.162 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9531 în 2025, firma se află în primele 7% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 7% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9531 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
La această adresă sunt înregistrate 5 firme active.
Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PANEURO PIESE SI ACCESORII AUTO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.