| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 583.147.316 RON | 600.812.272 RON | 532.734.561 RON | +59.530.491 RON | 1.677 ▼-88 |
| 2024 | 540.516.255 RON | 559.440.272 RON | 491.651.640 RON | +57.845.483 RON | 1.765 ▲+161 |
| 2023 | 445.033.009 RON | 448.269.114 RON | 407.058.529 RON | +34.676.777 RON | 1.604 ▲+403 |
| 2022 | 331.080.772 RON | 332.680.376 RON | 304.583.276 RON | +23.493.938 RON | 1.201 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.114.553 RON | 224.706.714 RON | 225.051 RON | 124.864.224 RON | 99.617.439 RON | 80.931.907 RON | 152.989.645 RON |
| 2024 | 10.427.830 RON | 181.246.248 RON | 276.672 RON | 138.438.805 RON | 42.530.771 RON | 74.067.813 RON | 118.459.154 RON |
| 2023 | 10.485.982 RON | 143.419.052 RON | 1.080.136 RON | 115.034.296 RON | 27.304.620 RON | 63.382.915 RON | 90.313.672 RON |
| 2022 | 7.983.309 RON | 123.449.038 RON | 1.579.344 RON | 86.206.513 RON | 35.663.181 RON | 49.092.860 RON | 80.386.894 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 7,9% în 2025, după o creștere de 21,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 20,8%.
Marja netă a scăzut de la 10,7% în 2024 la 10,2% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 1.765 la 1.677 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 347.732 lei în 2025, față de 306.242 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 38,6% în 2024 la 34,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,9% | 10,2% | 347.732 lei | 34,6% |
| 2024 | 21,5% | 10,7% | 306.242 lei | 38,6% |
| 2023 | 34,4% | 7,8% | 277.452 lei | 41,2% |
| 2022 | - | 7,1% | 275.671 lei | 37,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 790 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 7 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 117 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 53 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ORANGE SERVICES sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.