| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 147.924 RON | 149.176 RON | 101.374 RON | +46.428 RON | 1 |
| 2024 | 105.727 RON | 106.590 RON | 88.246 RON | +17.302 RON | 1 |
| 2023 | 124.963 RON | 124.974 RON | 73.914 RON | +49.835 RON | 1 |
| 2022 | 118.957 RON | 118.958 RON | 81.527 RON | +35.987 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.839 RON | 270.993 RON | 6.795 RON | 254.365 RON | 9.833 RON | 229.095 RON | 43.737 RON |
| 2024 | 1.839 RON | 228.014 RON | 7.064 RON | 209.299 RON | 11.651 RON | 105.673 RON | 124.180 RON |
| 2023 | - | 218.152 RON | 9.945 RON | 197.588 RON | 10.619 RON | 108.323 RON | 109.829 RON |
| 2022 | - | 200.083 RON | 4.402 RON | 185.273 RON | 10.408 RON | 140.089 RON | 59.994 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 39,9% în 2025, după o scădere de 15,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 7,5%.
Marja netă a crescut de la 16,4% în 2024 la 31,4% în 2025.
Profitul net a crescut cu 168,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 147.924 lei în 2025, față de 105.727 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 46,0% în 2024 la 84,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39,9% | 31,4% | 147.924 lei | 84,0% |
| 2024 | -15,4% | 16,4% | 105.727 lei | 46,0% |
| 2023 | 5,0% | 39,9% | 124.963 lei | - |
| 2022 | - | 30,3% | 118.957 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.316 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6492 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 24,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 348.622 lei în 2025, calculată pe 59 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6492 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la OPTIM CREDIT INVEST sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.