| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 885.823.457 RON | 895.615.750 RON | 855.795.449 RON | +31.257.040 RON | 998 ▲+61 |
| 2024 | 779.936.800 RON | 809.250.347 RON | 766.395.411 RON | +40.351.391 RON | 937 ▲+78 |
| 2023 | 719.146.151 RON | 733.570.276 RON | 698.912.505 RON | +34.913.283 RON | 859 ▲+24 |
| 2022 | 665.958.689 RON | 682.571.492 RON | 648.321.732 RON | +31.381.485 RON | 835 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 202.669.853 RON | 239.630.243 RON | 0 RON | 239.621.596 RON | 8.647 RON | 195.236.505 RON | 244.449.214 RON |
| 2024 | 220.669.607 RON | 224.843.959 RON | 0 RON | 224.835.909 RON | 8.050 RON | 227.690.418 RON | 224.857.855 RON |
| 2023 | 136.946.563 RON | 247.184.004 RON | - | 247.182.692 RON | 1.312 RON | 203.780.603 RON | 185.719.718 RON |
| 2022 | 100.221.759 RON | 277.576.263 RON | - | 277.571.646 RON | 4.617 RON | 208.598.260 RON | 157.229.440 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 13,6% în 2025, după o creștere de 8,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,0%.
Marja netă a scăzut de la 5,2% în 2024 la 3,5% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 937 la 998 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 887.599 lei în 2025, față de 832.377 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 51,1% în 2024 la 44,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13,6% | 3,5% | 887.599 lei | 44,1% |
| 2024 | 8,5% | 5,2% | 832.377 lei | 51,1% |
| 2023 | 8,0% | 4,9% | 837.190 lei | 53,0% |
| 2022 | - | 4,7% | 797.555 lei | 55,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 15.245 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 54,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 7 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 63 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 28 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la OMV PETROM GLOBAL SOLUTIONS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.