| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175.451 RON | 175.451 RON | 163.474 RON | +10.221 RON | 1 |
| 2024 | 152.177 RON | 152.177 RON | 141.619 RON | +9.038 RON | 1 |
| 2023 | 136.577 RON | 136.577 RON | 137.261 RON | −2.050 RON | 1 |
| 2022 | 128.724 RON | 128.724 RON | 125.440 RON | +1.996 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 37.410 RON | 28.404 RON | 1.342 RON | 7.664 RON | 8.962 RON | 28.448 RON |
| 2024 | 0 RON | 26.807 RON | 20.189 RON | 1.376 RON | 5.242 RON | 8.580 RON | 18.227 RON |
| 2023 | - | 19.592 RON | 15.425 RON | 449 RON | 3.718 RON | 10.403 RON | 9.189 RON |
| 2022 | - | 13.986 RON | 7.769 RON | - | 6.217 RON | 2.747 RON | 11.239 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,3% în 2025, după o creștere de 11,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,9%.
Marja netă a scăzut de la 5,9% în 2024 la 5,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 175.451 lei în 2025, față de 152.177 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 32,0% în 2024 la 24,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,3% | 5,8% | 175.451 lei | 24,0% |
| 2024 | 11,4% | 5,9% | 152.177 lei | 32,0% |
| 2023 | 6,1% | -1,5% | 136.577 lei | - |
| 2022 | - | 1,6% | 128.724 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 9.865 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5611 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Gorj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 317.535 lei în 2025, calculată pe 131 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5611 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la OLINISIAS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.