| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.062 RON | 31.062 RON | 12.569 RON | +15.413 RON | 0 ▼-1 |
| 2024 | 28.830 RON | 28.833 RON | 42.490 RON | −13.946 RON | 1 |
| 2023 | 14.857 RON | 14.859 RON | 45.045 RON | −30.335 RON | 1 |
| 2022 | 35.449 RON | 35.452 RON | 30.024 RON | +5.081 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 54.546 RON | 11.003 RON | 33.292 RON | 10.251 RON | 79.492 RON | -24.946 RON |
| 2024 | 0 RON | 28.938 RON | 17.255 RON | 6.528 RON | 5.155 RON | 67.939 RON | -39.001 RON |
| 2023 | - | 22.979 RON | 17.255 RON | - | 5.724 RON | 48.033 RON | -25.054 RON |
| 2022 | - | 24.306 RON | 15.236 RON | - | 9.070 RON | 19.025 RON | 5.281 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 7,7% în 2025, după o creștere de 94,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 4,3%.
Marja netă a crescut de la -48,4% în 2024 la 49,6% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 1 la 0 între 2024 și 2025.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 234,8% în 2024 la 145,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,7% | 49,6% | - | 145,7% |
| 2024 | 94,0% | -48,4% | 28.830 lei | 234,8% |
| 2023 | -58,1% | -204,2% | 14.857 lei | - |
| 2022 | - | 14,3% | 35.449 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 506 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4725 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 47,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 4725 a fost 220.138 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4725 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la NICOWINE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.