| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.921 RON | 114.098 RON | 92.172 RON | +18.578 RON | 1 |
| 2024 | 96.483 RON | 96.486 RON | 80.981 RON | +13.017 RON | 1 |
| 2023 | 159.414 RON | 160.061 RON | 145.406 RON | +12.310 RON | 1 |
| 2022 | 151.496 RON | 155.480 RON | 155.239 RON | −2.968 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.161 RON | 48.569 RON | 36.517 RON | 5.811 RON | 6.241 RON | 46.515 RON | 10.537 RON |
| 2024 | 2.638 RON | 68.175 RON | 39.204 RON | 20.622 RON | 8.349 RON | 86.061 RON | -7.926 RON |
| 2023 | 4.351 RON | 78.138 RON | 38.049 RON | 22.327 RON | 17.762 RON | 110.754 RON | -20.943 RON |
| 2022 | 5.551 RON | 53.960 RON | 44.543 RON | 7.661 RON | 1.756 RON | 100.086 RON | -33.253 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 18,1% în 2025, după o scădere de 39,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 9,1%.
Marja netă a crescut de la 13,5% în 2024 la 16,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 113.921 lei în 2025, față de 96.483 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 121,5% în 2024 la 93,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18,1% | 16,3% | 113.921 lei | 93,5% |
| 2024 | -39,5% | 13,5% | 96.483 lei | 121,5% |
| 2023 | 5,2% | 7,7% | 159.414 lei | 134,3% |
| 2022 | - | -2,0% | 151.496 lei | 168,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.213 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8299 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 368.273 lei în 2025, calculată pe 161 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8299 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 9 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la NICOSMAIL 2007 sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.