| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 495.705 RON | 541.862 RON | 411.635 RON | +117.501 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 290.150 RON | 328.329 RON | 195.819 RON | +128.036 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 297.683 RON | 297.696 RON | 185.025 RON | +110.141 RON | 1 |
| 2022 | 287.861 RON | 290.533 RON | 178.246 RON | +104.262 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.325 RON | 290.553 RON | 5.115 RON | 121.569 RON | 163.869 RON | 179.137 RON | 117.741 RON |
| 2024 | 10.157 RON | 215.272 RON | 6.848 RON | 15.971 RON | 192.453 RON | 6.661 RON | 218.768 RON |
| 2023 | - | 162.775 RON | 10.800 RON | 22.238 RON | 106.484 RON | 6.172 RON | 156.603 RON |
| 2022 | - | 112.692 RON | 33.260 RON | 59.217 RON | 16.345 RON | 8.230 RON | 104.462 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 70,8% în 2025, după o scădere de 2,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 19,9%.
Marja netă a scăzut de la 44,1% în 2024 la 23,7% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 495.705 lei în 2025, față de 145.075 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 3,0% în 2024 la 60,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70,8% | 23,7% | 495.705 lei | 60,3% |
| 2024 | -2,5% | 44,1% | 145.075 lei | 3,0% |
| 2023 | 3,4% | 37,0% | 297.683 lei | - |
| 2022 | - | 36,2% | 287.861 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 28% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 65,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 252.818 lei în 2025, calculată pe 875 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la NEXT LEVEL SYSTEM S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.