| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 365.566 RON | 365.553 RON | 357.986 RON | +6.465 RON | 1 |
| 2024 | 430.981 RON | 430.984 RON | 395.588 RON | +33.032 RON | 1 |
| 2023 | 410.867 RON | 413.204 RON | 481.524 RON | −72.170 RON | 1 |
| 2022 | 596.041 RON | 596.600 RON | 508.536 RON | +80.011 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.428 RON | 146.246 RON | 124.207 RON | 9.114 RON | 12.925 RON | 133.892 RON | 18.957 RON |
| 2024 | 6.428 RON | 171.119 RON | 130.020 RON | 6.206 RON | 34.893 RON | 165.055 RON | 12.492 RON |
| 2023 | 9.642 RON | 150.364 RON | 96.129 RON | 15.326 RON | 38.909 RON | 180.546 RON | -20.540 RON |
| 2022 | 9.934 RON | 782.063 RON | 138.529 RON | 96.362 RON | 547.172 RON | 277.752 RON | 514.395 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 15,2% în 2025, după o creștere de 4,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 15,0%.
Marja netă a scăzut de la 7,7% în 2024 la 1,8% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 80,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 365.566 lei în 2025, față de 430.981 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 93,0% în 2024 la 87,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -15,2% | 1,8% | 365.566 lei | 87,7% |
| 2024 | 4,9% | 7,7% | 430.981 lei | 93,0% |
| 2023 | -31,1% | -17,6% | 410.867 lei | 112,8% |
| 2022 | - | 13,4% | 596.041 lei | 35,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.580 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4740 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 342.590 lei în 2025, calculată pe 32 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4740 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MUSIC STUDIOTECH sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.