| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 272.086 RON | 272.086 RON | 213.218 RON | +56.555 RON | 1 |
| 2024 | 295.576 RON | 295.576 RON | 267.458 RON | +25.221 RON | 1 |
| 2023 | 274.253 RON | 274.253 RON | 240.253 RON | +31.559 RON | 1 |
| 2022 | 114.872 RON | 114.872 RON | 106.785 RON | +6.994 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 187.867 RON | 0 RON | 120.600 RON | 67.267 RON | 67.222 RON | 120.645 RON |
| 2024 | 0 RON | 101.375 RON | 0 RON | 61.376 RON | 39.999 RON | 9.538 RON | 91.837 RON |
| 2023 | - | 69.600 RON | - | 64.805 RON | 4.795 RON | 2.984 RON | 66.616 RON |
| 2022 | - | 38.002 RON | - | 28.963 RON | 9.039 RON | 2.945 RON | 35.057 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 7,9% în 2025, după o creștere de 7,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 33,3%.
Marja netă a crescut de la 8,5% în 2024 la 20,8% în 2025.
Profitul net a crescut cu 124,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 272.086 lei în 2025, față de 295.576 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 9,4% în 2024 la 35,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -7,9% | 20,8% | 272.086 lei | 35,8% |
| 2024 | 7,8% | 8,5% | 295.576 lei | 9,4% |
| 2023 | 138,7% | 11,5% | 274.253 lei | - |
| 2022 | - | 6,1% | 114.872 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.298 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 43% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 16,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 272.770 lei în 2025, calculată pe 3.193 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MUNTEANU ACCOUNTING & TAX sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.