| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 280.498 RON | 280.525 RON | 278.238 RON | +2.287 RON | 0 ▼-1 |
| 2024 | 63.025 RON | 253.025 RON | 236.663 RON | +13.618 RON | 1 |
| 2023 | 210.727 RON | 223.829 RON | 203.435 RON | +18.427 RON | 1 |
| 2022 | 175.480 RON | 201.479 RON | 176.373 RON | +23.713 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 138.618 RON | 0 RON | 75.755 RON | 62.863 RON | 136.597 RON | 2.527 RON |
| 2024 | 0 RON | 379.458 RON | 39.105 RON | 336.855 RON | 3.498 RON | 365.600 RON | 13.858 RON |
| 2023 | 105.034 RON | 149.333 RON | 39.104 RON | 75.755 RON | 34.474 RON | 23.058 RON | 231.309 RON |
| 2022 | 205.984 RON | 270.670 RON | 58.880 RON | 159.096 RON | 52.694 RON | 263.772 RON | 212.882 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 345,1% în 2025, după o scădere de 70,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 16,9%.
Marja netă a scăzut de la 21,6% în 2024 la 0,8% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 83,2% în 2025, față de 2024.
Numărul de salariați a scăzut de la 1 la 0 între 2024 și 2025.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 96,3% în 2024 la 98,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 345,1% | 0,8% | - | 98,5% |
| 2024 | -70,1% | 21,6% | 63.025 lei | 96,3% |
| 2023 | 20,1% | 8,7% | 210.727 lei | 9,1% |
| 2022 | - | 13,5% | 175.480 lei | 55,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.426 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4781 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 335,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 222.053 lei în 2025, calculată pe 98 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4781 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MSD AUTOMOTIVE CENTER sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.