| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 550.938 RON | 565.309 RON | 284.411 RON | +270.525 RON | 1 |
| 2024 | 387.510 RON | 472.930 RON | 295.611 RON | +169.884 RON | 1 |
| 2023 | 337.303 RON | 412.591 RON | 223.424 RON | +186.428 RON | 1 |
| 2022 | 247.604 RON | 411.618 RON | 281.570 RON | +127.298 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.253.890 RON | 1.214.058 RON | 293 RON | 834.208 RON | 379.557 RON | 2.442.439 RON | 2.025.509 RON |
| 2024 | 3.320.848 RON | 852.954 RON | 14.198 RON | 522.768 RON | 315.988 RON | 2.418.817 RON | 1.754.985 RON |
| 2023 | 2.783.253 RON | 3.826.252 RON | - | 3.477.044 RON | 149.378 RON | 5.024.404 RON | 1.585.101 RON |
| 2022 | 2.825.654 RON | 3.628.559 RON | - | 3.496.371 RON | 132.188 RON | 5.053.099 RON | 1.401.114 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 42,2% în 2025, după o creștere de 14,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 30,6%.
Marja netă a crescut de la 43,8% în 2024 la 49,1% în 2025.
Profitul net a crescut cu 59,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 550.938 lei în 2025, față de 387.510 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 58,0% în 2024 la 54,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42,2% | 49,1% | 550.938 lei | 54,7% |
| 2024 | 14,9% | 43,8% | 387.510 lei | 58,0% |
| 2023 | 36,2% | 55,3% | 337.303 lei | 76,0% |
| 2022 | - | 51,4% | 247.604 lei | 78,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.817 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6812 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 39,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 38,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 766.812 lei în 2025, calculată pe 214 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6812 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MNG DEVELOPMENT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.