| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.672.305 RON | 1.676.494 RON | 1.476.353 RON | +145.788 RON | 3 |
| 2024 | 1.395.106 RON | 1.399.992 RON | 1.208.968 RON | +155.381 RON | 3 ▼-1 |
| 2023 | 994.423 RON | 995.791 RON | 1.053.229 RON | −66.397 RON | 4 |
| 2022 | 1.111.992 RON | 1.112.876 RON | 1.092.937 RON | +10.417 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.765 RON | 528.633 RON | - | 296.868 RON | 231.765 RON | 266.144 RON | 281.254 RON |
| 2024 | 24.294 RON | 550.144 RON | - | 291.102 RON | 259.042 RON | 238.971 RON | 335.467 RON |
| 2023 | 42.319 RON | 455.291 RON | - | 350.672 RON | 104.619 RON | 290.350 RON | 207.260 RON |
| 2022 | 69.310 RON | 562.137 RON | - | 435.193 RON | 126.944 RON | 357.790 RON | 273.657 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 19,9% în 2025, după o creștere de 40,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,6%.
Marja netă a scăzut de la 11,1% în 2024 la 8,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 557.435 lei în 2025, față de 465.035 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 41,6% în 2024 la 48,6% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19,9% | 8,7% | 557.435 lei | 48,6% |
| 2024 | 40,3% | 11,1% | 465.035 lei | 41,6% |
| 2023 | -10,6% | -6,7% | 248.606 lei | 58,3% |
| 2022 | - | 0,9% | 277.998 lei | 56,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.045 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5911 în 2025, firma se află în primele 5% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 14,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 10% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5911 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MINDOPOLY sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.