| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154.983 RON | 154.995 RON | 90.076 RON | +60.362 RON | 1 |
| 2024 | 119.644 RON | 119.652 RON | 99.769 RON | +16.473 RON | 1 |
| 2023 | 34.861 RON | 34.869 RON | 41.928 RON | −7.356 RON | 1 |
| 2022 | 20.800 RON | 20.911 RON | 4.050 RON | +16.542 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.222 RON | 126.427 RON | 1.298 RON | 76.468 RON | 48.661 RON | 73.086 RON | 60.563 RON |
| 2024 | 10.048 RON | 74.614 RON | 1.297 RON | 16.396 RON | 56.921 RON | 58.804 RON | 25.858 RON |
| 2023 | 3.564 RON | 24.660 RON | - | 1.829 RON | 22.831 RON | 18.838 RON | 9.386 RON |
| 2022 | - | 18.424 RON | - | 4.141 RON | 14.283 RON | 1.682 RON | 16.742 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 29,5% în 2025, după o creștere de 243,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 95,3%.
Marja netă a crescut de la 13,8% în 2024 la 38,9% în 2025.
Profitul net a crescut cu 266,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 154.983 lei în 2025, față de 119.644 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 69,5% în 2024 la 54,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29,5% | 38,9% | 154.983 lei | 54,7% |
| 2024 | 243,2% | 13,8% | 119.644 lei | 69,5% |
| 2023 | 67,6% | -21,1% | 34.861 lei | 66,7% |
| 2022 | - | 79,5% | 20.800 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.280 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 16,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Alba, mediana aceluiași cod CAEN a fost 214.482 lei în 2025, calculată pe 131 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MILLE MED S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.