| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.497.671 RON | 1.577.222 RON | 1.556.310 RON | +16.558 RON | 1 |
| 2024 | 414.842 RON | 1.525.454 RON | 977.063 RON | +502.627 RON | 1 |
| 2023 | 407.854 RON | 426.793 RON | 274.901 RON | +147.813 RON | 1 |
| 2022 | 316.886 RON | 316.894 RON | 247.464 RON | +64.580 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.245.732 RON | 1.181.797 RON | 995.774 RON | 91.504 RON | 94.519 RON | 2.410.898 RON | 16.798 RON |
| 2024 | 1.765.586 RON | 1.201.970 RON | 797.070 RON | 165.407 RON | 239.493 RON | 2.172.917 RON | 715.260 RON |
| 2023 | 1.509.045 RON | 560.202 RON | 277.302 RON | 259.770 RON | 23.130 RON | 1.739.360 RON | 212.633 RON |
| 2022 | 1.046.381 RON | 383.673 RON | 193.746 RON | 156.811 RON | 33.116 RON | 1.365.234 RON | 64.820 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 261,0% în 2025, după o creștere de 1,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 67,8%.
Marja netă a scăzut de la 121,2% în 2024 la 1,1% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 96,7% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.497.671 lei în 2025, față de 414.842 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 73,2% în 2024 la 99,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 261,0% | 1,1% | 1.497.671 lei | 99,3% |
| 2024 | 1,7% | 121,2% | 414.842 lei | 73,2% |
| 2023 | 28,7% | 36,2% | 407.854 lei | 84,1% |
| 2022 | - | 20,4% | 316.886 lei | 95,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.609 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5520 în 2025, firma se află în primele 5% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 261,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 142.497 lei în 2025, calculată pe 790 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5520 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la MIANELLY SUNLIGHT 2017 sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.