| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 402.002 RON | 421.823 RON | 201.572 RON | +181.571 RON | 1 |
| 2024 | 339.069 RON | 357.329 RON | 190.322 RON | +143.207 RON | 1 |
| 2023 | 672.112 RON | 677.669 RON | 156.135 RON | +515.571 RON | 1 |
| 2022 | 340.297 RON | 345.205 RON | 112.803 RON | +225.500 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 227.327 RON | 635.090 RON | 47.227 RON | 23.129 RON | 564.734 RON | 680.819 RON | 181.598 RON |
| 2024 | 147.937 RON | 723.505 RON | 46.246 RON | 137.811 RON | 539.448 RON | 829.399 RON | 26 RON |
| 2023 | 47.354 RON | 719.153 RON | 43.304 RON | 57.912 RON | 617.937 RON | 263.347 RON | 503.160 RON |
| 2022 | 70.402 RON | 326.466 RON | 137.417 RON | 32.338 RON | 156.711 RON | 390.209 RON | 6.659 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 18,6% în 2025, după o scădere de 49,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,7%.
Marja netă a crescut de la 42,2% în 2024 la 45,2% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 402.002 lei în 2025, față de 339.069 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 95,2% în 2024 la 78,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18,6% | 45,2% | 402.002 lei | 78,9% |
| 2024 | -49,6% | 42,2% | 339.069 lei | 95,2% |
| 2023 | 97,5% | 76,7% | 672.112 lei | 34,4% |
| 2022 | - | 66,3% | 340.297 lei | 98,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.012 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 33% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Brașov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 246.270 lei în 2025, calculată pe 714 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MEP DESIGN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.