| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 369.043 RON | 369.196 RON | 287.971 RON | +75.697 RON | 1 |
| 2024 | 340.144 RON | 340.161 RON | 282.599 RON | +52.490 RON | 1 |
| 2023 | 296.664 RON | 296.665 RON | 241.135 RON | +52.711 RON | 1 |
| 2022 | 254.682 RON | 254.684 RON | 222.716 RON | +29.802 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.953 RON | 283.285 RON | 0 RON | 214.668 RON | 68.617 RON | 132.788 RON | 251.605 RON |
| 2024 | 131.180 RON | 252.513 RON | 0 RON | 176.903 RON | 75.610 RON | 99.452 RON | 284.241 RON |
| 2023 | 134.698 RON | 216.901 RON | - | 181.297 RON | 35.604 RON | 52.890 RON | 298.709 RON |
| 2022 | 180.459 RON | 241.610 RON | 11.594 RON | 201.606 RON | 28.410 RON | 107.268 RON | 314.801 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 8,5% în 2025, după o creștere de 14,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,2%.
Marja netă a crescut de la 15,4% în 2024 la 20,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 369.043 lei în 2025, față de 340.144 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 25,9% în 2024 la 34,6% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8,5% | 20,5% | 369.043 lei | 34,6% |
| 2024 | 14,7% | 15,4% | 340.144 lei | 25,9% |
| 2023 | 16,5% | 17,8% | 296.664 lei | 15,0% |
| 2022 | - | 11,7% | 254.682 lei | 25,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 58 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3812 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 3812 a fost 677.814 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3812 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MEDPHARMA COLLECT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.