| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.440 RON | 113.440 RON | 90.037 RON | +19.733 RON | 0 ▼-1 |
| 2024 | 105.715 RON | 107.680 RON | 77.149 RON | +25.744 RON | 1 |
| 2023 | 79.887 RON | 103.091 RON | 119.315 RON | −17.173 RON | 1 |
| 2022 | 87.941 RON | 156.661 RON | 83.446 RON | +69.520 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 773.195 RON | 10.618 RON | 0 RON | 3.377 RON | 7.241 RON | 1.522 RON | 782.291 RON |
| 2024 | 789.597 RON | 46.898 RON | 0 RON | 607 RON | 46.291 RON | 6.737 RON | 829.758 RON |
| 2023 | 814.677 RON | 28.055 RON | - | 2.241 RON | 25.814 RON | 5.719 RON | 837.013 RON |
| 2022 | 839.757 RON | 24.699 RON | - | - | 24.699 RON | 4.541 RON | 859.915 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 7,3% în 2025, după o creștere de 32,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,9%.
Marja netă a scăzut de la 24,4% în 2024 la 17,4% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 1 la 0 între 2024 și 2025.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 0,8% în 2024 la 0,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,3% | 17,4% | - | 0,2% |
| 2024 | 32,3% | 24,4% | 105.715 lei | 0,8% |
| 2023 | -9,2% | -21,5% | 79.887 lei | 0,7% |
| 2022 | - | 79,1% | 87.941 lei | 0,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.459 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 246.520 lei în 2025, calculată pe 4.654 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MEDIA TOUR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.