| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 357.044 RON | 363.268 RON | 137.655 RON | +220.322 RON | 1 |
| 2024 | 344.488 RON | 344.816 RON | 153.530 RON | +186.858 RON | 1 |
| 2023 | 307.035 RON | 307.035 RON | 80.055 RON | +223.969 RON | 1 |
| 2022 | 294.075 RON | 294.075 RON | 84.073 RON | +207.119 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 171.510 RON | 226.200 RON | 0 RON | 168.671 RON | 57.529 RON | 24.382 RON | 375.937 RON |
| 2024 | 211.842 RON | 179.383 RON | 0 RON | 1.822 RON | 177.561 RON | 24.093 RON | 369.215 RON |
| 2023 | 247.886 RON | 64.024 RON | - | 28.298 RON | 35.726 RON | 94.070 RON | 224.209 RON |
| 2022 | 74.600 RON | 339.213 RON | - | 320.936 RON | 18.277 RON | 206.983 RON | 207.359 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,6% în 2025, după o creștere de 12,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 6,7%.
Marja netă a crescut de la 54,2% în 2024 la 61,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 357.044 lei în 2025, față de 344.488 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 6,2% în 2024 la 6,1% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,6% | 61,7% | 357.044 lei | 6,1% |
| 2024 | 12,2% | 54,2% | 344.488 lei | 6,2% |
| 2023 | 4,4% | 72,9% | 307.035 lei | 30,2% |
| 2022 | - | 70,4% | 294.075 lei | 50,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.313 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 25% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 24,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 248.568 lei în 2025, calculată pe 610 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 6 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MEDIA 2000 TEST sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.