| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.088.647.661 RON | 1.091.771.133 RON | 1.052.444.938 RON | +29.385.254 RON | 835 ▲+70 |
| 2024 | 1.056.698.576 RON | 1.060.952.447 RON | 1.025.263.567 RON | +26.079.194 RON | 765 ▲+101 |
| 2023 | 885.355.935 RON | 889.473.165 RON | 861.862.185 RON | +24.352.810 RON | 664 ▲+85 |
| 2022 | 710.424.576 RON | 714.917.074 RON | 692.487.602 RON | +19.587.735 RON | 579 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170.076.360 RON | 459.495.548 RON | 282.783.682 RON | 173.951.469 RON | 2.760.397 RON | 454.221.841 RON | 179.667.161 RON |
| 2024 | 99.132.497 RON | 374.767.439 RON | 237.606.695 RON | 134.704.109 RON | 2.456.635 RON | 359.685.929 RON | 118.226.748 RON |
| 2023 | 86.901.948 RON | 290.687.046 RON | 185.959.410 RON | 98.823.091 RON | 5.904.545 RON | 288.975.625 RON | 91.794.481 RON |
| 2022 | 78.469.512 RON | 233.272.037 RON | 157.245.287 RON | 70.201.527 RON | 5.825.223 RON | 243.655.475 RON | 69.449.895 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,0% în 2025, după o creștere de 19,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 15,3%.
Marja netă a crescut de la 2,5% în 2024 la 2,7% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 765 la 835 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.303.770 lei în 2025, față de 1.381.305 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 75,9% în 2024 la 72,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,0% | 2,7% | 1.303.770 lei | 72,1% |
| 2024 | 19,4% | 2,5% | 1.381.305 lei | 75,9% |
| 2023 | 24,6% | 2,8% | 1.333.367 lei | 76,5% |
| 2022 | - | 2,8% | 1.226.985 lei | 78,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.200 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4672 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4672 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MATEROM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.