| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.624 RON | 117.732 RON | 88.776 RON | +24.340 RON | 1 |
| 2024 | 101.165 RON | 101.165 RON | 78.169 RON | +19.391 RON | 1 |
| 2023 | 91.322 RON | 91.322 RON | 102.167 RON | −11.980 RON | 1 |
| 2022 | 90.940 RON | 90.940 RON | 75.206 RON | +13.061 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 34.947 RON | 0 RON | 16.490 RON | 18.457 RON | 7.088 RON | 27.859 RON |
| 2024 | 0 RON | 34.689 RON | 4.046 RON | 11.023 RON | 19.620 RON | 4.504 RON | 30.185 RON |
| 2023 | - | 33.972 RON | 5.922 RON | 11.384 RON | 16.666 RON | 2.065 RON | 31.907 RON |
| 2022 | - | 51.372 RON | 7.871 RON | 12.793 RON | 30.708 RON | 7.485 RON | 43.887 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 16,3% în 2025, după o creștere de 10,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,0%.
Marja netă a crescut de la 19,2% în 2024 la 20,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 117.624 lei în 2025, față de 101.165 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 13,0% în 2024 la 20,3% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16,3% | 20,7% | 117.624 lei | 20,3% |
| 2024 | 10,8% | 19,2% | 101.165 lei | 13,0% |
| 2023 | 0,4% | -13,1% | 91.322 lei | - |
| 2022 | - | 14,4% | 90.940 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.749 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5320 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 12,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Bacău, mediana aceluiași cod CAEN a fost 98.796 lei în 2025, calculată pe 101 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5320 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MARIUSADI TRANS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.