| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 166.210.384 RON | 209.614.928 RON | 198.122.817 RON | +10.087.545 RON | 226 ▲+2 |
| 2024 | 158.198.535 RON | 201.291.487 RON | 186.611.977 RON | +13.748.866 RON | 224 ▲+26 |
| 2023 | 145.041.513 RON | 179.951.643 RON | 166.679.943 RON | +11.625.434 RON | 198 ▲+19 |
| 2022 | 101.871.938 RON | 121.291.818 RON | 113.074.129 RON | +7.218.409 RON | 179 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59.606.427 RON | 36.727.505 RON | 5.831.352 RON | 23.803.703 RON | 7.092.450 RON | 10.006.652 RON | 53.137.117 RON |
| 2024 | 37.553.585 RON | 48.263.915 RON | 5.196.985 RON | 25.571.787 RON | 17.495.143 RON | 11.499.200 RON | 45.956.753 RON |
| 2023 | 27.145.939 RON | 27.544.162 RON | 4.276.741 RON | 4.060.134 RON | 19.207.287 RON | 15.624.987 RON | 35.231.026 RON |
| 2022 | 21.866.559 RON | 18.086.367 RON | 3.626.259 RON | 4.751.391 RON | 9.708.717 RON | 11.400.433 RON | 24.390.949 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 5,1% în 2025, după o creștere de 9,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 17,7%.
Marja netă a scăzut de la 8,7% în 2024 la 6,1% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 224 la 226 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 735.444 lei în 2025, față de 706.243 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 13,4% în 2024 la 10,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,1% | 6,1% | 735.444 lei | 10,4% |
| 2024 | 9,1% | 8,7% | 706.243 lei | 13,4% |
| 2023 | 42,4% | 8,0% | 732.533 lei | 28,6% |
| 2022 | - | 7,1% | 569.117 lei | 28,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 31.492 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4711 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4711 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la MARIGAB COM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.