| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220.304 RON | 1.994.632 RON | 389.181 RON | +1.604.892 RON | 1 |
| 2024 | 167.942 RON | 2.012.227 RON | 204.232 RON | +1.756.683 RON | 1 |
| 2023 | 194.723 RON | 2.426.353 RON | 267.018 RON | +2.138.711 RON | 1 |
| 2022 | 800 RON | 1.334.865 RON | 96.712 RON | +1.225.082 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.539.007 RON | 2.559.919 RON | 31.662 RON | 8.524 RON | 43.530 RON | 61.916 RON | 6.037.010 RON |
| 2024 | 2.716.287 RON | 1.751.280 RON | 18.644 RON | 14.872 RON | 175.396 RON | 35.449 RON | 4.432.118 RON |
| 2023 | 2.764.764 RON | 662.330 RON | 16.691 RON | 20.359 RON | 605.280 RON | 6.105 RON | 3.420.989 RON |
| 2022 | 1.773.584 RON | 73.375 RON | - | - | 73.375 RON | 72.131 RON | 1.774.828 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 31,2% în 2025, după o scădere de 13,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 550,6%.
Marja netă a scăzut de la 1.046,0% în 2024 la 728,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 220.304 lei în 2025, față de 167.942 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 0,8% în 2024 la 1,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31,2% | 728,5% | 220.304 lei | 1,0% |
| 2024 | -13,8% | 1.046,0% | 167.942 lei | 0,8% |
| 2023 | 24.240,4% | 1.098,3% | 194.723 lei | 0,2% |
| 2022 | - | 153.135,2% | 800 lei | 3,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 14.612 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 28,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 237.988 lei în 2025, calculată pe 964 firme.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 6820 a fost 232.330 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la MAOIN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.