| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.720.463.235 RON | 1.870.726.722 RON | 1.401.160.783 RON | +393.962.246 RON | 772 ▲+672 |
| 2024 | 350.721.574 RON | 418.325.127 RON | 433.007.481 RON | −14.682.354 RON | 100 ▲+88 |
| 2023 | 46.912.668 RON | 52.701.174 RON | 44.606.449 RON | +8.094.725 RON | 12 ▲+8 |
| 2022 | - | 778.913 RON | 5.232.852 RON | −4.453.939 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165.467.053 RON | 1.181.057.577 RON | 431.486.821 RON | 147.416.076 RON | 602.154.680 RON | 1.041.039.172 RON | 387.969.454 RON |
| 2024 | 63.063.477 RON | 117.560.393 RON | 22.935.164 RON | 59.617.683 RON | 35.007.546 RON | 265.143.430 RON | -5.992.792 RON |
| 2023 | 3.583.669 RON | 94.773.398 RON | 779.888 RON | 52.790.840 RON | 41.202.670 RON | 112.068.016 RON | 3.164.018 RON |
| 2022 | 26.970 RON | 3.455.505 RON | - | 642.658 RON | 2.812.847 RON | 8.415.263 RON | -4.930.706 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 390,5% în 2025, după o creștere de 647,6% în 2024.
Marja netă a crescut de la -4,2% în 2024 la 22,9% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 100 la 772 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.228.579 lei în 2025, față de 3.507.216 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 146,8% în 2024 la 77,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 390,5% | 22,9% | 2.228.579 lei | 77,3% |
| 2024 | 647,6% | -4,2% | 3.507.216 lei | 146,8% |
| 2023 | - | 17,3% | 3.909.389 lei | 113,9% |
| 2022 | - | - | - | 241,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 18.003 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 384,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la MAKYOL INŞAAT SANAYI TURIZM VE TICARET ANONIM ŞIRKETI ISTANBUL - SUCURSALA BUCUREŞTI sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.