| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 495.331 RON | 495.333 RON | 462.826 RON | +23.902 RON | 1 |
| 2024 | 108.000 RON | 138.226 RON | 108.473 RON | +24.556 RON | 1 |
| 2023 | 17.000 RON | 97.368 RON | 80.217 RON | +14.406 RON | 1 |
| 2022 | - | 11.284 RON | 11.284 RON | Echilibru | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 271.748 RON | 223.849 RON | 0 RON | 108.900 RON | 114.949 RON | 432.534 RON | 63.063 RON |
| 2024 | 43.258 RON | 29.456 RON | 0 RON | 22.596 RON | 6.860 RON | 33.552 RON | 39.162 RON |
| 2023 | 53.983 RON | 17.385 RON | - | 861 RON | 16.524 RON | 26.537 RON | 14.606 RON |
| 2022 | 4.008 RON | 158.077 RON | - | 30.669 RON | 127.408 RON | 51.291 RON | 200 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 358,6% în 2025, după o creștere de 535,3% în 2024.
Marja netă a scăzut de la 22,7% în 2024 la 4,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 495.331 lei în 2025, față de 108.000 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 46,1% în 2024 la 87,3% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 358,6% | 4,8% | 495.331 lei | 87,3% |
| 2024 | 535,3% | 22,7% | 108.000 lei | 46,1% |
| 2023 | - | 84,7% | 17.000 lei | 37,2% |
| 2022 | - | - | - | 31,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.035 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 în 2025, firma se află în primele 23% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 350,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 25,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 171.096 lei în 2025, calculată pe 265 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MACRO STRATEGIC CONSULT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.