| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.500.500 RON | 5.502.685 RON | 715.065 RON | +4.030.873 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 2.375.764 RON | 2.377.723 RON | 923.198 RON | +1.388.281 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 1.266.996 RON | 1.266.996 RON | 495.911 RON | +758.668 RON | 1 |
| 2022 | - | 0 RON | 253 RON | −253 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.386.813 RON | 724.697 RON | 1.764 RON | 715.953 RON | 6.980 RON | 2.082.646 RON | 4.030.973 RON |
| 2024 | 127.357 RON | 1.487.885 RON | - | 493.754 RON | 994.131 RON | 226.861 RON | 1.388.381 RON |
| 2023 | 52.049 RON | 957.558 RON | - | 782.632 RON | 174.926 RON | 259.083 RON | 758.515 RON |
| 2022 | - | 100 RON | - | 100 RON | - | 253 RON | -153 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 131,5% în 2025, după o creștere de 87,5% în 2024.
Marja netă a crescut de la 58,4% în 2024 la 73,3% în 2025.
Profitul net a crescut cu 190,3% în 2025, față de 2024.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 5.500.500 lei în 2025, față de 1.187.882 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 14,0% în 2024 la 34,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 131,5% | 73,3% | 5.500.500 lei | 34,1% |
| 2024 | 87,5% | 58,4% | 1.187.882 lei | 14,0% |
| 2023 | - | 59,9% | 1.266.996 lei | 25,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.035 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 în 2025, firma se află în primele 3% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 123,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 42,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 171.096 lei în 2025, calculată pe 265 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la E21 BUSINESS BUILDER S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.