| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 351.921.944 RON | 323.674.503 RON | 311.518.889 RON | +10.463.362 RON | 236 |
| 2024 | 209.980.974 RON | 285.952.407 RON | 275.104.376 RON | +8.786.216 RON | 236 ▼-25 |
| 2023 | 397.551.080 RON | 408.642.420 RON | 397.489.112 RON | +10.373.467 RON | 261 ▼-38 |
| 2022 | 316.466.035 RON | 358.716.552 RON | 349.004.534 RON | +8.382.416 RON | 299 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 125.689.361 RON | 200.381.298 RON | 147.340.133 RON | 46.447.393 RON | 6.593.772 RON | 249.934.033 RON | 85.153.804 RON |
| 2024 | 128.784.675 RON | 185.988.708 RON | 166.187.085 RON | 18.632.933 RON | 1.168.690 RON | 245.790.600 RON | 79.190.442 RON |
| 2023 | 126.853.344 RON | 105.057.294 RON | 80.423.819 RON | 17.164.373 RON | 7.469.102 RON | 170.351.819 RON | 75.404.227 RON |
| 2022 | 101.864.979 RON | 157.329.093 RON | 129.918.443 RON | 23.827.267 RON | 3.083.383 RON | 183.922.577 RON | 77.928.400 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 67,6% în 2025, după o scădere de 47,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,6%.
Marja netă a scăzut de la 4,2% în 2024 la 3,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.491.195 lei în 2025, față de 889.750 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 78,1% în 2024 la 76,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67,6% | 3,0% | 1.491.195 lei | 76,7% |
| 2024 | -47,2% | 4,2% | 889.750 lei | 78,1% |
| 2023 | 25,6% | 2,6% | 1.523.184 lei | 73,5% |
| 2022 | - | 2,6% | 1.058.415 lei | 71,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 8.730 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 47,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la LONGIN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.