AcasăFirme › Suceava › LITTLE PRINTS RO S.R.L.

LITTLE PRINTS RO S.R.L.

CUI 42719649 Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus · Suceava Activă Comerț (en-gros & retail)
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
173K
Cifră de afaceri
RON · 2025
28K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
2
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
42719649
Nr. înmatriculare
J33/739/2020
Data înmatriculării
02.07.2020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Județ
Suceava
Localitate
Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

26K
2022
293K
2023
90K
2024
173K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025173.127 RON189.403 RON156.284 RON+28.091 RON1
202489.990 RON95.066 RON101.575 RON−7.268 RON1
2023293.011 RON293.011 RON195.784 RON+94.737 RON1
202225.585 RON25.585 RON13.475 RON+11.380 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20251.793 RON119.281 RON66.850 RON46.953 RON5.478 RON92.771 RON28.303 RON
20242.926 RON166.261 RON102.827 RON19.146 RON44.288 RON81.475 RON87.712 RON
2023-174.874 RON39.590 RON102.316 RON32.968 RON33.293 RON141.581 RON
2022-66.476 RON39.720 RON26.514 RON242 RON19.633 RON46.843 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 92,4% în 2025, după o scădere de 69,3% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 89,1%.

Marja netă a crescut de la -8,1% în 2024 la 16,2% în 2025.

Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 173.127 lei în 2025, față de 89.990 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 48,2% în 2024 la 76,6% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202592,4%16,2%173.127 lei76,6%
2024-69,3%-8,1%89.990 lei48,2%
20231.045,2%32,3%293.011 lei-
2022-44,5%25.585 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''7.61
Limită de plată recomandată14.000 RON
X1
0.219
X2
0.2338
X3
0.2735
X4
0.3051

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 10.851 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 în 2025, firma se află în primele 42% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 91,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 12,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 110.458 lei în 2025, calculată pe 204 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 6 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 5 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
2 semnale înregistrate (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri7 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareTrecere pe pierdere, Scădere majoră a cifrei de afaceri

Ce se deschide la LITTLE PRINTS RO S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: O•••• M••••• D•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la LITTLE PRINTS RO S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.