| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 293.461 RON | 293.796 RON | 189.044 RON | +101.877 RON | 1 |
| 2024 | 231.347 RON | 236.350 RON | 155.142 RON | +78.891 RON | 1 |
| 2023 | 35.271 RON | 35.280 RON | 70.876 RON | −35.942 RON | 1 |
| 2022 | 75.304 RON | 75.306 RON | 73.747 RON | +468 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.853 RON | 216.549 RON | - | 96.499 RON | 120.050 RON | 178.285 RON | 102.117 RON |
| 2024 | 2.715 RON | 203.292 RON | - | 134.940 RON | 68.352 RON | 7.930 RON | 198.077 RON |
| 2023 | 9.047 RON | 138.167 RON | 5.575 RON | 115.151 RON | 17.441 RON | 12.852 RON | 139.186 RON |
| 2022 | 18.834 RON | 159.662 RON | 5.575 RON | 129.537 RON | 24.550 RON | 3.368 RON | 175.128 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 26,8% în 2025, după o creștere de 555,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 57,4%.
Marja netă a crescut de la 34,1% în 2024 la 34,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 293.461 lei în 2025, față de 231.347 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 3,8% în 2024 la 63,6% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26,8% | 34,7% | 293.461 lei | 63,6% |
| 2024 | 555,9% | 34,1% | 231.347 lei | 3,8% |
| 2023 | -53,2% | -101,9% | 35.271 lei | 8,7% |
| 2022 | - | 0,6% | 75.304 lei | 1,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 252.818 lei în 2025, calculată pe 875 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la LITE MEDIA PROJECTS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.