| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 257.279 RON | 257.467 RON | 184.832 RON | +70.113 RON | 1 |
| 2024 | 320.070 RON | 320.070 RON | 232.983 RON | +82.490 RON | 1 |
| 2023 | 164.895 RON | 164.895 RON | 92.743 RON | +70.533 RON | 1 |
| 2022 | 22.755 RON | 22.755 RON | 15.231 RON | +6.976 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33.374 RON | 67.322 RON | 21.636 RON | 2.971 RON | 42.715 RON | 23.595 RON | 77.101 RON |
| 2024 | 3.715 RON | 102.190 RON | 12.085 RON | 23.436 RON | 66.669 RON | 13.362 RON | 92.543 RON |
| 2023 | 0 RON | 83.232 RON | 28.663 RON | 24.837 RON | 29.732 RON | 73.179 RON | 10.053 RON |
| 2022 | 0 RON | 46.546 RON | 21.896 RON | 2.050 RON | 22.600 RON | 107.027 RON | -60.481 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 19,6% în 2025, după o creștere de 94,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 124,4%.
Marja netă a crescut de la 25,8% în 2024 la 27,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 257.279 lei în 2025, față de 320.070 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 12,6% în 2024 la 23,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -19,6% | 27,3% | 257.279 lei | 23,4% |
| 2024 | 94,1% | 25,8% | 320.070 lei | 12,6% |
| 2023 | 624,7% | 42,8% | 164.895 lei | 87,9% |
| 2022 | - | 30,7% | 22.755 lei | 229,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 809 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8123 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 29,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Ilfov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 265.366 lei în 2025, calculată pe 42 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8123 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la LE - ZAR SOLUTIONS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.