| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67.348.675 RON | 68.682.643 RON | 66.881.655 RON | +1.570.050 RON | 144 ▼-5 |
| 2024 | 61.837.275 RON | 64.616.979 RON | 62.515.983 RON | +1.724.152 RON | 149 ▲+6 |
| 2023 | 57.286.837 RON | 60.109.685 RON | 58.100.049 RON | +1.690.845 RON | 143 ▲+32 |
| 2022 | 50.069.120 RON | 51.871.881 RON | 46.859.508 RON | +4.263.399 RON | 111 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.465.996 RON | 46.163.523 RON | 6.049.413 RON | 39.494.183 RON | 619.927 RON | 49.039.575 RON | 19.425.515 RON |
| 2024 | 36.331.903 RON | 28.401.610 RON | 6.115.677 RON | 20.598.513 RON | 1.687.420 RON | 44.103.902 RON | 20.674.258 RON |
| 2023 | 38.316.070 RON | 27.030.874 RON | 5.009.376 RON | 20.865.659 RON | 1.155.839 RON | 44.922.140 RON | 20.542.588 RON |
| 2022 | 35.883.750 RON | 30.207.582 RON | 4.808.937 RON | 23.916.834 RON | 1.466.811 RON | 46.271.965 RON | 20.548.405 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 8,9% în 2025, după o creștere de 7,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,4%.
Marja netă a scăzut de la 2,8% în 2024 la 2,3% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 149 la 144 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 467.699 lei în 2025, față de 415.015 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 68,1% în 2024 la 58,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8,9% | 2,3% | 467.699 lei | 58,6% |
| 2024 | 7,9% | 2,8% | 415.015 lei | 68,1% |
| 2023 | 14,4% | 3,0% | 400.607 lei | 68,7% |
| 2022 | - | 8,5% | 451.073 lei | 70,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 239 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 2932 în 2025, firma se află în primele 26% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 30% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 2932 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la LAVMI - PERLA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.