| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 281.200 RON | 302.243 RON | 159.604 RON | +139.882 RON | 2 |
| 2024 | 103.300 RON | 169.432 RON | 144.772 RON | +23.751 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 136.345 RON | 140.356 RON | 67.716 RON | +61.783 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 9.000 RON | 9.000 RON | 610 RON | +8.125 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 136.791 RON | 157.867 RON | - | 75.150 RON | 82.717 RON | 9.663 RON | 149.202 RON |
| 2024 | 175.664 RON | 52.180 RON | - | 40.000 RON | 12.180 RON | 7.899 RON | 72.120 RON |
| 2023 | 219.784 RON | 190.996 RON | - | 63.745 RON | 127.251 RON | 146.170 RON | 70.108 RON |
| 2022 | - | 9.090 RON | - | 9.000 RON | 90 RON | 765 RON | 8.325 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 172,2% în 2025, după o scădere de 24,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 215,0%.
Marja netă a crescut de la 23,0% în 2024 la 49,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 489,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 140.600 lei în 2025, față de 51.650 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 3,5% în 2024 la 3,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 172,2% | 49,7% | 140.600 lei | 3,3% |
| 2024 | -24,2% | 23,0% | 51.650 lei | 3,5% |
| 2023 | 1.414,9% | 45,3% | 136.345 lei | 35,6% |
| 2022 | - | 90,3% | - | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.246 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6310 în 2025, firma se află în primele 40% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 163,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 29% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6310 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la LABORATORUL DE DATE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.