| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 706.884 RON | 799.523 RON | 773.060 RON | +22.314 RON | 1 |
| 2024 | 660.943 RON | 660.997 RON | 570.878 RON | +78.528 RON | 1 |
| 2023 | 468.157 RON | 468.157 RON | 437.613 RON | +25.775 RON | 1 |
| 2022 | 381.496 RON | 381.496 RON | 364.888 RON | +11.819 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.485 RON | 199.631 RON | 160.007 RON | 8.215 RON | 31.409 RON | 181.658 RON | 41.458 RON |
| 2024 | 41.275 RON | 114.698 RON | 45.427 RON | 68.276 RON | 995 RON | 136.829 RON | 19.144 RON |
| 2023 | 59.819 RON | 50.183 RON | - | 9.613 RON | 40.570 RON | 169.387 RON | -59.385 RON |
| 2022 | 77.608 RON | 38.461 RON | 13.356 RON | 23.771 RON | 1.334 RON | 201.229 RON | -85.160 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 7,0% în 2025, după o creștere de 41,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 22,8%.
Marja netă a scăzut de la 11,9% în 2024 la 3,2% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 71,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 706.884 lei în 2025, față de 660.943 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 87,7% în 2024 la 81,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,0% | 3,2% | 706.884 lei | 81,4% |
| 2024 | 41,2% | 11,9% | 660.943 lei | 87,7% |
| 2023 | 22,7% | 5,5% | 468.157 lei | 154,0% |
| 2022 | - | 3,1% | 381.496 lei | 173,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.274 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3100 în 2025, firma se află în primele 32% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 332.242 lei în 2025, calculată pe 96 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la KLASS M&A CONCEPT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.