| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 329.274 RON | 350.579 RON | 320.151 RON | +25.474 RON | 3 |
| 2024 | 254.768 RON | 326.904 RON | 255.151 RON | +69.587 RON | 3 ▲+2 |
| 2023 | 82.342 RON | 82.342 RON | 62.946 RON | +18.588 RON | 1 |
| 2022 | 51.800 RON | 51.800 RON | 43.918 RON | +7.223 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128.416 RON | 121.587 RON | 0 RON | 96.387 RON | 25.200 RON | 27.606 RON | 121.985 RON |
| 2024 | 201.906 RON | 46.031 RON | 0 RON | 27.928 RON | 18.103 RON | 9.495 RON | 116.511 RON |
| 2023 | 247.881 RON | 8.013 RON | - | 6.454 RON | 1.559 RON | 216.113 RON | 46.923 RON |
| 2022 | 886 RON | 31.116 RON | - | 9.750 RON | 21.366 RON | 3.667 RON | 28.335 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 29,2% în 2025, după o creștere de 209,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 85,2%.
Marja netă a scăzut de la 27,3% în 2024 la 7,7% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 63,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 109.758 lei în 2025, față de 84.923 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 3,8% în 2024 la 11,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29,2% | 7,7% | 109.758 lei | 11,0% |
| 2024 | 209,4% | 27,3% | 84.923 lei | 3,8% |
| 2023 | 59,0% | 22,6% | 82.342 lei | 84,5% |
| 2022 | - | 13,9% | 51.800 lei | 11,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.597 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6310 în 2025, firma se află în primele 32% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 20,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 24,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 16% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6310 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la JAC FOCUS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.