| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 356.478 RON | 356.481 RON | 274.680 RON | +76.924 RON | 2 |
| 2024 | 287.772 RON | 297.098 RON | 253.640 RON | +40.636 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 275.050 RON | 275.330 RON | 140.429 RON | +113.749 RON | 1 |
| 2022 | - | 1 RON | 17.819 RON | −17.818 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.697 RON | 117.375 RON | 587 RON | 87.197 RON | 29.591 RON | 51.908 RON | 77.164 RON |
| 2024 | 12.852 RON | 62.652 RON | 111 RON | 14.461 RON | 48.080 RON | 29.788 RON | 45.716 RON |
| 2023 | 3.295 RON | 89.663 RON | 451 RON | 36.240 RON | 52.972 RON | 45.485 RON | 47.473 RON |
| 2022 | 150 RON | 7.137 RON | 482 RON | 4.685 RON | 1.970 RON | 73.563 RON | -66.276 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 23,9% în 2025, după o creștere de 4,6% în 2024.
Marja netă a crescut de la 14,1% în 2024 la 21,6% în 2025.
Profitul net a crescut cu 89,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 178.239 lei în 2025, față de 143.886 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 39,5% în 2024 la 40,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23,9% | 21,6% | 178.239 lei | 40,2% |
| 2024 | 4,6% | 14,1% | 143.886 lei | 39,5% |
| 2023 | - | 41,4% | 275.050 lei | 48,9% |
| 2022 | - | - | - | 1.009,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 530 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4341 în 2025, firma se află în primele 46% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 8,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Iași, mediana aceluiași cod CAEN a fost 317.197 lei în 2025, calculată pe 22 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4341 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 6 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la IZOCON GRUP sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.